top of page
Поиск
  • Фото автораАнна Евлаш

«Всеукраїнські лабораторні роботи онлайн» та «Слідами CHORNOBYL»

Для вирішення нагальних проблем дистанційного навчання, та подолання викликів, що постали перед освітньою системою, зокрема в практичних та лабораторних складових,пропонуємо Вам до використання в освітньому процесі два дистанційні проекти: «Всеукраїнські лабораторні роботи онлайн» та «Слідами CHORNOBYL», які були створені НТУ «ХПІ» спільно з освітнім проектом «На Урок». Ці проекти базуються на принципах мультидисциплінарності та націлені на розвиток навчально-пізнавальних компетенцій та наукового світогляду у повсякденному житті, що дозволить учням 9–11 класів відчути себе справжніми науковцями.

«Всеукраїнські лабораторні роботи онлайн» - це новий формат дистанційної роботи з фізики, хімії, екології, біології та інжинірингу. Для кожного з цих предметів підготовлено цікаві лабораторні. А головне – кожен може повторити те, що буде продемонстровано на лабораторній! Буде використано доступні матеріали, показано прості досліди, які можна буде повторити на уроках або навіть вдома.

Лабораторні роботи онлайн - це:

§ демонстрація дослідів у дистанційному форматі.

§ можливість відтворити експерименти після майстер-класу.

§ безкоштовна участь.

Участь в лабораторних роботах за посиланням: https://bit.ly/labs-online

Освітньо-мотиваційний міждисциплінарний проект «Слідами CHORNOBYL» вже пройшов попередню апробацію під час методичних об’єднань вчителів фізики, хімії, біології та під час низки науково-популярних STEM-заходів для учнів середніх та старших класів.

Головна ідея проекту: на прикладі загальновідомої історичної події вивчити комплекс явищ з точки зору фізики, екології та основ здоров’я, хімії, енергетики та історії.

Завдяки цьому проекту в будь-якій школі або вдома вчителі та учні можуть дистанційно приєднатись до Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу (26 квітня). Вчителі різних предметів, можуть об’єднати зусилля, створюючи серію заходів, під час яких учням доведеться синтезувати та застосовувати знання з фізики, хімії, математики, географії, соціальних наук, охорони здоров’я. Це створить важливі зв’язки, які поєднують знання з навчальних предметів, які вивчаються у школі, та власний досвід, допитливість та спостереження.

Проект складається з 8 змістовних частин: ядерна фізика (2 уроки); енергетика  (1 урок), хімія (1 урок), екологія (1 урок), охорона праці (1 урок), альтернативна енергетика (1 урок), історія науки і техніки (1 урок), які покажуть, що «Чорнобильська катастрофа» - це уроки минулого та наука для вирішення проблем майбутнього.

Міждисциплінарного проект «Слідами CHORNOBYL» - це:

§ серія відео уроків з фізики, хімії, екології, охорони праці та історії за посиланням: https://bit.ly/slidamy-CHORNOBYL;

§ навчальний посібник та презентації, що знаходиться в папці на Google Диску, де ми акумулюємо всі матеріали нашого проекту та постійно їх оновлюємо. Доступ до матеріалів відкритий за посиланням: http://bit.ly/posibnyk-CHORNOBYL;

§ Всеукраїнський онлайн конкурс «Слідами Чорнобиля» для учнів 9–11 класів.

Всеукраїнський онлайн конкурс «Слідами Чорнобиля» для учнів 9–11 класів.

Ми підтримуємо цікавість кожного учня до проблем довкілля та подій аварії на ЧАЕС. Оскільки мета нашого конкурсу - не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, ми заохочуємо кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу.

Переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримає іменні сертифікати.

Кожен учитель, чиї учні візьмуть участь у конкурсі, отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо (При умові залучення більше 10 учасників).

Реєстрація триває до 10 травня на: https://naurok.com.ua/konkurs/chornobyl

39 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page